Autocentrum BARTH opět hlavním partnerem HSH!

17.2. 2019 Marek Trejtnar 612x

Jsme nadšeni, že můžeme opět představit Autocentrum BARTH, a.s. jako hlavního partnera letošních Hradeckých sportovních her! Autocentrum BARTH, a.s. je jeden z největších prodejců a opravců vozů v České republice, proto si vážíme možnosti navázat na úspěšnou spolupráci z minulého roku.

Během 2. ročníku Hradeckých sportovních her budete mít opět možnost využít testovací jízdy, prohlédnout si vystavené vozy, zastavit se u aktivit pro děti a spoustu dalších věcí, které pro vás připraví Autocentrum BARTH! Těšit se ale hlavně můžete na Autocentrum BARTH Street Football Cup, který byl v loňském roce jedním z vrcholů Her!

Autocentrum BARTH, a.s. působí v Pardubicích a Hradci Králové jako autorizovaný prodejce a servis vozů značek Volkswagen – osobní a užitkové, Audi, SEAT, ŠKODA, Kia, Honda a také osobní a užitkové vozy Peugeot. Prodává nové, předváděcí, referenční a ojeté vozy a to v počtu okolo 6 000 vozů ročně. Na trhu je Autocentrum BARTH již více jak 20 let a o zákazníky se stará 230 zaměstnanců.

V Hradci Králové najdete Autocentrum BARTH na ulici Brněnská, kde se v novém a moderním showroomu prezentuje jako autorizovaný prodejce a servis značky ŠKODA. Vybrat si můžete z velmi široké a pestré nabídky skladových vozů. Certifikovaný prodejní tým ŠKODA Vám zajistí přístup odpovídající značce a Vy máte možnost vyzkoušet předváděcí vozy ŠKODA a vybrat si vůz dle Vašich představ. V nabídce najdete nové i referenční vozy ŠKODA. Autocentrum BARTH poskytuje také exkluzivní operativní leasing BARTH Operák. Pořízení vozu na operativní leasing je v současné době velmi oblíbenou cestou k novému vozu. Na pobočce v Hradci Králové najdete také servis a prodej originálních dílů a příslušenství na vozy značky ŠKODA.

Přijďte se přesvědčit o kvalitách služeb Autocentra BARTH. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.autocentrum.cz a na www.barth-operak.cz

Nezapomeňte tedy dorazit na další pokračování Hradeckých sportovních her, které se uskuteční 1.6.2019 na Smetanově nábřeží. Více informací budeme postupně přidávat na našem webu v sekci Program 2019. Neváhejte se tak včas registrovat na Autocentrum BARTH Street Football Cup 2019!

Komentáře