Doktor Důlek 1vs1 Fotbal cup

1.3. 20201457x

Vážení fotbaloví nadšenci, i letos se můžete těšit na „souboj fotbalových titánů“! 

1vs1 Doktor Důlek Fotbal cup

Užíváš si při fotbalu mazlení se s míčem? Jsi rád, když soupeře přejedeš nějakou parádní kličkou? Skáčeš radostí, když protihráčovi nasadíš housle a pošleš ho do stánku s občerstvením? Tak tenhle turnaj je jako stvořený pro tebe – 1vs1 Fotbal cup ve spolupráci s Doktorem Důlkem!

1vs1 Doktor Důlek Fotbal cup

Rychlá hra, kde vítězem se stává hráč, jenž dosáhne jako první 4 branek, nebo dá gól houslemi. Hraje se v kruhové aréně o průměru cca 5 metrů. Plocha akorát na to, abys ukázal, jak dokážeš kouzlit s míčem. Kapacita turnaje je 40 hráčů. Turnaj bude probíhat po celou dobu DECATHLON Hradeckých sportovních her. Nejprve se podle počtu přihlášených odehrají základní skupiny, poté bude následovat play off. Vítěz turnaje se kvalifikuje na Mistrovství ČR 2020 ve fotbalu 1 na 1. Do turnaje se může přihlásit naprosto kdokoliv (dívky i chlapci), ve věku 0 – nekonečno let.

MČR 2019 Fotbal 1vs1

Jsme nesmírně rádi, že po loňské skvělé spolupráci i letošní 1vs1 Fotbal cup zastřeší společnost Doktor Důlek, která věnuje ceny pro první 3 sportovce. Těšit se můžete na hodnotné poukazy na jejich komplexní služby – například kompletní čištění interiéru vašeho automobilu. Více o této společnosti se dovíte později z našich internetových stránek.

Vítězové 1vs1 Doktor Důlek Fotbal cupu 2019

Registrace do všech turnajů budou spuštěny v polovině března. Sledujte pro to náš FB profil, kde se o tom dovíte jako první. Více informací o tomto sportu se rovněž naleznete na internetové adrese 1vs1.cz

Těšíme se na vás 6. 6. 2020

Komentáře