Hradecké sportovní hry pokračují v modré barvě Decathlonu!

7.1. 20191665x

Zdravíme všechny návštěvníky našich akcí, kamarády, podporovatele, sportovce, sportovní nadšence a všechny, kdo zavítal k nám na web!
Po delší odmlce, vánočním odpočinku a bujarých oslavách nového roku, jsme tu zas, a v plné síle připraveni makat na akcích, které nás v letošním roce čekají!

V rámci projektu Hradeckých sportovních her, který se v letošním roce uskuteční 1.6.2019, pro vás máme připravených několik novinek, změn a vylepšení.

Bez partnerů, sponzorů a podporovatelů by se projekt těchto rozměrů dělat nedal, proto jsme rádi, že se nám daří nejen nacházet nové sponzory, ale také být dobrým partnerem pro ty, kteří s námi již spolupracují.

Generálním partnerem Hradeckých sportovních her zústává společnost Decathlon Hradec Králové!

Generální partner je náš největší partner v projektu a vkládá do nás velkou důvěru. Jméno generálního partnera je uvedeno v názvu projektu, dbáme na exkluzivitu a pevné postavení partnera a celá akce se koná „v jeho modrých barvách“.

Jsme rádi, že spolupráce mezi námi a Decathlonem pokračuje hned z několika důvodů, a to především proto, že nám skvěle zapadá do koncepce našeho projektu.
Už slogan „Děláme sport dostupnější“, který Decathlon používá skvěle koresponduje s naší činností a snahou podporovat aktivní využívání volného času u lidí všech věkových kategoríí.

V neposlední řadě je pro nás důležité nadšení a chuť vytvářet něco jedinečného a to přesně má skvělý tým pobočky v Hradci Králové.

Více informací o společnosti Decathon – www.decathlon.cz

Vaše
Decathlon Hradecké sportovní hry

Komentáře