Když maso, tak Maso Here!

22.4. 20181016x

Máte rádi maso? Máte rádi sušené maso? Pokud ano, určitě doražte na Hradecké sportovní hry ochutnat sušené maso od hradecké firmy Maso Here, partnera naší akce!

Účastníci sportovních disciplín dostanou Maso Here svačinu, a pro všechny ostatní bude připraven Maso Here stánek, kde budete mít možnost toto luxusní sušené maso ochutnat a zakoupit.

Jejich maso je připravováno podle jihoafrické receptury. Koření a výrobní proces je zcela zachován dle původních receptur. Maso Here nepoužívá žádná éčka ani jiné konzervanty. Všechny výrobky jsou 100% přírodní a bez lepku. Přečtěte si představení firmy od Jakuba Plase:

„Hodně věcí děláme jinak, už od samotného začátku. Maso Here založil můj brácha. Důvod? Chtěl dělat maso pro svoje kamarády.  To nebývá úplně běžný důvod pro založení firmy. Velmi rychle ale bylo mezi zákazníky “cizích” lidí mnohem více, než kamarádů. Ale jedna věc tam přesto zůstala. Ten pocit, že se vlastně všichni tak trochu znají. Každý přitom dělal něco jiného a maso si kupoval z jiného důvodu. Vznikla prostě parta lidí. Komunita, kterou spojovalo sušené maso. Připojil jsem se k bráchovi až po pěti letech a nastavili jsme si jeden cíl. Budeme všechno dělat pořád tak, jako bychom vyráběli maso pro kamarády. Naše firemní komunikace je taková, jako když se bavíš s kámošema nebo někým z rodiny. Prostě s těmi, které dobře znáš a můžeš s nima jednat na rovinu. Že to není úplně běžné? Není a proto to chceme dělat přesně takhle. Zákazník je pořád náš pán. Je to ale taky někdo, kdo si vybral náš produkt a tak s ním chceme mít trochu lepší vztah, než je postup “objednal-zaplatil-převzal”. Budovat značku tímto směrem je pro nás to nejdůležitější. Pokud se ti to nelíbí, tak s námi tu hru hrát nemusíš. Budeme se k tobě i tak chovat vždycky slušně a profesionálně.“

Nabídku  nabízených produktů, veškeré informace o nich a více o společnosti Maso Here naleznete na webových stránkách masohere.cz nebo na facebookovém profilu. Hradecké sportovní hry s Maso Here na hradecké náplavce 2. června!

Komentáře