Pitný režim pro všechny hráče zajistí GATORADE!

23.5. 20181332x

Všichni účastníci turnaje se mohou těšit na chillout zónu s nápoji Gatorade, které budou mít do vyčerpání zásob k dispozici zdarma.

Gatorade, jako jedna ze značek společnosti Pepsico, podpoří sportovní turnaje pitným režimem a cenami pro vítěze turnajů!

Jsme potěšeni, že jsme součástí aktivit této značky, které je ambasadorem například hráč NBA Anthony Towns!

Ohlédnutí do historie této značky:

Všechno začal v roce 1965 výzkumný tým Floridské Univerzity.
Jeho cílem bylo vyvinout pro profesionální sportovce nápoj, který by dokázal plnohodnotně a rychle doplnit tekutiny, výživné látky a dokázal by zabránit dehydrataci a problémům z přehřátí organismu jako jsou křeče svalstva a vyčerpání kvůli úpalu. Vyvinutý nápoj byl testován na hráčích profesionálního týmu amerického fotbalu Florida Gators, a tak dostal jméno “Gatorade.”
V této sezóně měli Gators posilnění o Gatorade o mnoho méně problémů s dehydratací a podstatně větší výdrž. Právě díky jejich kondici a výdrži v závěrech zápasů dostali od soupeřů přezdívku “team druhého poločasu”. Podařilo se jim získat jejich vůbec první titul, Orange Bowl, a jako v pohádce se ze samého dna propracovali až na absolutní vrchol. Ve spolupráci s vrcholovými sportovci je jeho složení neustále testováno a zdokonalováno (Gatorade Sport Science Institut)

Gatorade je vědecky vyvinutý hydratační a nutriční nástroj pro všechny, kteří se věnují fyzicky náročné aktivitě.

Děkujeme!

Komentáře