PŘELEZ, PŘESKOČ, RECYKLUJ

24.7. 20201082x

Letošní ročník Hradeckých sportovních her bude opět jedinečný! Snažíme se posouvat celou akci všemi směry, seč nám síly stačí. Proto jsme nadšeni, že spolupracujeme se společností Elektrowin, a.s., která pro naše nejmenší návštěvníky, ale nejen pro ně, připraví parádní, ale opravdu parádní atrakci!

Těšit se můžete na sportovní, vzdělávací, ale i zábavní zónu pro malé i velké. Přímo na místě budou k dispozici zábavné hry a kvízy, dozvíte se spoustu užitečných informací o recyklaci a hlavně si děti budou moci vyzkoušet parádní nafukovací atrakci Přelez, přeskoč, recykluj! To ale není vše. Pokud donesete z domu vysloužilý starý spotřebič, dostanete drobný dárek! Recyklace je legrace, tak určitě dorazte 8.8.2020 na Smetanovo nábřeží na Hradecké sportovní hry!

ELEKTROWIN a.s. provozuje kolektivní systém pro zpětný odběr, oddělený sběr, zpracování, využití a odstranění elektrozařízení a elektroodpadu. Společnost není založena za účelem zisku, jejími akcionáři jsou přední výrobci velkých a malých spotřebičů.

My jsme tak nadšeni, že se Hradecké sportovní hry mohou zapojit do procesu zlepšování našeho životního prostředí a přispět tak do ekologického programu zaměřeného na recyklaci elektra. Určitě se podívejte na web společnosti ELEKTROWIN www.recyklacejelegrace.cz, abyste viděli, co se na vás chystáme! Těšíme se na vás!

Komentáře